Serdecznie witamy na stronie internetowej naszej przychodni - miejsca, gdzie zdrowie jest najważniejsze.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od godziny 10:00.

kontakt 661 427 900

USG

REHABILITACJA

FIZYKOTERAPIA

GALERIA

KOMORA HIPERBARYCZNA

Paweł Turowski
FIZJOTERAPEUTA, OSTEOPATA
REHABILITACJA, OSTEOPATIA
TERAPIA MANUALNA

Osteopatia

Osteopatia jest to postępowanie diagnostyczne i terapeutyczne oparte na zabiegach manualnych dotyczących ogólnie dysfunkcji stawowej i tkankowej w zakresie udziału tych dysfunkcji w pogorszeniu się (lub utrzymaniu) choroby.

więcej

Kinesiotaping

Kinesiotaping jest metodą terapeutyczną, wspomagającą proces usprawniania w wielu jednostkach chorobowych. Do niedawna metoda ta stosowana była głównie w sporcie, w celu ograniczenia ilości kontuzji występujących u zawodników, lub jako terapia wspomagająca w leczeniu urazów.

więcej

Terapia tkanek miękkich
(wg dr. J. Ciechomskiego)

To zbiór metod różnych szkół mających swoje pochodzenie w ortopedii, fizjoterapii, osteopatii oraz chiropraktyce, wykorzystujących wysiłek fizyczny pacjenta na różne sposoby w celu zlikwidowania zaburzeń w obrębie tkanek miękkich.

więcej

Masaż głęboki
(Deep Tissue Massage)

Masaż głęboki (Deep tissue massage) jest formą terapii tkanek miękkich polegającej na przywracaniu prawidłowego napięcia głębokich warstw mięśni i tkanki łącznej. W przypadku przewlekłego napięcia lub uszkodzenia w tkance pojawiają się zrosty.

więcej

Terapia manualna
wg metody Briana Mulligana

Metoda Mulligan'a polega na połączeniu biernych mobilizacji stawowych z aktywnym ruchem pacjenta. W tej metodzie wyróżniamy 3 rodzaje zabiegów: NAG's, SNAG's i MWM's. Terapia prowadzona metodą Mulligan'a jest zawsze bezbolesna.

więcej

Terapia czaszkowo-krzyżowa

Terapia czaszkowo-krzyżowa jest delikatną i nieinwazyjną formą terapii manualnej, która może poprawiać naturalne możliwości samoregulacji i gojenia się ustroju. TCK może również zapewniać objawową ulgę w szerokiej gamie dysfunkcji i problemów bólowych.

więcej

KONTAKT

PANMEDICA
19-300 Ełk
ul. Nadjeziorna 23
(Villa Park)
tel.: +48 661 427 900

Masz pytanie? Napisz

Polub nas na Facebooku

ZAPYTANIE OFERTOWE

Wdrożenie wyników prac badawczo-rozwojowych w nowoczesnem ośrodku rehabilitacji osób po uszkodzeniu ośrodkowego układu nerwowego realizaowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020